Dmuchańce - skakańce - poszerzenie oferty rekreacyjnej LGD dla dzieci

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska realizuje projekt "Dmuchańce - skakańce - poszerzenie oferty rekreacyjnej LGD dla dzieci". Więcej informacji w artykule.

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska realizuje projekt "Dmuchańce - skakańce - poszerzenie oferty rekreacyjnej LGD dla dzieci" w ramach inicjatywy lokalnej "Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" że środków przekazanych przez operatora programu grantowego Fundację MILA w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu została zakupiona średniej wielkości dmuchana zjeżdżalnia zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczenia zarówno indywidualnego jak też podczas imprez lokalnych więcej informacji na stronie www.lgd.mszana.pl w zakłądce PROJEKT MILA.

1) Opis.

2) Oferta wypożyczenia - dmuchawiec.

3) Oferta wypożyczenia na imprezie.

Nasi sponsorzy:

Спортивное питание