Wyniki zawodów w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz Mistrzostw Małopolski w MTB

Odsłony: 2919

W niedzielę 2 sierpnia w Kasinie Wielkiej, odbyły się zawody w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego oraz Mistrzostwa Małopolski w MTB. Poniżej przedstawiamy rezultaty oraz galerię z wydarzenia.

 


Wyniki Pucharu Szlaku Solnego:


Elita (Mężczyźni)
1.    Jakub Zamroźniak (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Albert Głowa (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Adrian Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
4.    Paweł Prudło (Goodman Sokół Zator)
5.    Tomasz Bal (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Szymon Biel (UKS Sokół Kęty)
7.    Maciej Pitach (Bike Atelier Team)
8.    Zbigniew Krzesiński (KCP Elzat Bieniasz Team)
9.    Tomasz Mach (UKS Podwilk)
10.    Arkadiusz Biczewski (niezrzeszony)
11.    Jakub Surówka (KS Luboń Skomielna Biała)
12.    Marek Żuromski (UKS Sokół Kęty)
13.    Marek Stec (UKS Podwilk)
14.    Michał Surma (LKS Iskra Głogoczów) nie ukończył
15.    Adam Miłek (UKS Sokół Kęty) nie ukończył


Open (Kobiety)
1.    Monika Żur (4F-Scott Racing Team)
2.    Rita Malinkiewicz (Goodman Sokół Zator)
3.    Debora Jaworska (KCP Elzat Bieniasz Team)
4.    Paula Gorycka (4F-Scott Racing Team)
5.    Agnieszka Bal (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Dagmara Drabik (Choma Team TSR)
7.    Karolina Kukuła (GK Gliwice Bike Atelier)
8.    Oliwia Kopeć (UKS Podwilk)
9.    Kamila Pałka (TC Orzeł Spytkowice)
10.    Bednarczyk – Stolarska (niezrzeszona)
11.    Aleksandra Gaś – Myśków (niezrzeszona)
12.    Małgorzata Mazurek (UKS Sokół Kęty) nie ukończyła
13.    Stefania Staszel (niezrzeszona) nie ukończyła


Masters I (30 -39 lat)
1.     Tomasz Sikora (LKS Iskra Głogoczów)
2.    Mirosław Bieniasz (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Wojciech Szustak (Bike Brothers Oshee Team)
4.    Marek Tyniec (niezrzeszony)
5.    Tomasz Bluszcz (niezrzeszony)
6.    Marcin Zajt (UKS Sokół Kęty)
7.    Tadeusz Głodkiewicz (Tedbike)
8.    Leszek Świder (KS Luboń Skomielna Biała)
9.    Radosław Grafczyński (niezrzeszony)
10.    Adam Szafraniec (SCS OSOZ Racing Team)
11.    Krzysztof Urbanek (GK Viktoria Rybnik)
12.    Sławomir Kopka (niezrzeszony) nie ukończył
13.    Daniel Paszek (DMG Mori Cyclo Trener Team) nie ukończył


Masters II (40 – 49 lat)
1.    Jarosław Miodoński (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Piotr Zając (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Wojciech Andryszczak (niezrzeszony)
4.    Dariusz Drobot (KCP Elzat Bieniasz Team)
5.    Arkadiusz Cisak (GK Viktoria Rybnik)
6.    Marcin Drabik (TC Orzeł Spytkowice)
7.    Roman Orędarz (niezrzeszony)


Masters III (powyżej 50 lat)
1.    Krzysztof Gierczak (PSK Olimpionik Przemyśl)
2.    Jacek Syska (niezrzeszony)
3.    Józef Rabski (KS Luboń Skomielna Biała)
4.    Robert Baś (KKCIM Smok Kraków)
5.    Remigiusz Zachara (TC Orzeł Spytkowice)
6.    Stanisław Kowalcze (TC Orzeł Spytkowice)
7.    Franciszek Grobarczyk (UKS Podwilk)
8.    Mieczysław Sewerzyński (UKS Podwilk)
9.    Andrzej Głodkiewicz (Tedbike)
10.    Grzegorz Grzempa (TC Orzeł Spytkowice)
11.    Paweł Wójcicki (UKS Podwilk)
12.    Józef Wydra (niezrzeszony)


Junior
1.    Wiktor Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Michał Topór (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Mateusz Zajt (UKS Sokół Kęty)
4.    Bartosz Dziadkowiec (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Jakub Kościelniak (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Wojciech Barwa (UKS Sokół Kęty)
7.    Jakub Solarz (PSK Olimpionik Przemyśl)


Juniorka
1.    Gabriela Wojtyła (Goodman Sokół Zator)
2.    Magdalena Zielińska (UKS Sokół Kęty)
3.    Estera Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
4.    Patrycja Kulka (UKS Podwilk)


Junior Młodszy
1.    Stanisław Nowak (LKS Iskra Głogoczów)
2.    Jarosław Żur (KS Luboń Skomielna Biała)
3.    Arkadiusz Mirek (KCP Elzat Bieniasz Team)
4.    Maciej Sołtys (UKS Podwilk)
5.    Szymon Bujas (LKS Iskra Głogoczów)
6.    Albert Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Team)
7.    Nikodem Słupski (UKS Sokół Kęty)
8.    Piotr Żurek (UKS Sokół Kęty)
9.    Konrad Ziaja (TS Wilga Golkowice Grupa Instalbud)
10.    Jan Fijak (UKS Sokół Kęty)
11.    Adrian Romik (UKS Sokół Kęty)


Juniorka Młodsza
1.    Klaudia Bajołek (niezrzeszona)
2.    Oliwia Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
3.    Karolina Włoch (Goodman Sokół Zator)
4.    Ewa Dymek (UKS Sokół Kęty)
5.    Magdalena Utnicka (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Julita Fira (UKS Sokół Kęty)
7.    Anna Barwa (UKS Sokół Kęty)
8.    Sylwia Połomska (UKS Podwilk)


Młodzik
1.    Łukasz Helizanowicz (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Michał Śliwiński (Goodman Sokół Zator)
3.    Antoni Olszar (GK Gliwice Bike Atelier)
4.    Michał Lach (UKS Sokół Kęty)
5.    Dawid Czyszczoń (UKS Zawojak Zawoja)
6.    Krystian Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
7.    Hugo Galusek (GK Gliwice Bike Atelier)
8.    Jakub Barwa (UKS Sokół Kęty)
9.    Łukasz Orędarz (niezrzeszony)
10.    Jakub Żaczek (UKS Sokół Kęty)
11.    Marcin Goleń (KCP Elzat Bieniasz Team)
12.    Dominik Borak (UKS Sokół Kęty)
13.    Grzegorz Bąk (UKS Podwilk)
14.    Michał Chowaniak (UKS Zawojak Zawoja)


Młodziczka
1.    Maja Latawiec (KS Luboń Skomielna Biała)
2.    Gabriela Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Ewa Miłek (UKS Sokół Kęty)
4.    Sabina Wierzycka (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Aleksandra Ziaja (TS Wilga Golkowice Grupa Instalbud)
6.    Olga Sołtys (UKS Podwilk)
7.    Wiktoria Pikul (GK Gliwice Bike Atelier)
8.    Paulina Pawowicz (UKS Zawojak Zawoja)
9.    Weronika Mazur (UKS Zawojak Zawoja)


Żak (Chłopcy)
1.    Marek Zwijacz (niezrzeszony)
2.    Łukasz Garbień (LKS Iskra Głogoczów)
3.    Marcin Sermak (Goodman Sokół Zator)
4.    Bartłomiej Szewczyk (UKS Zawojak Zawoja)
5.    Maciej Bednarczyk (niezrzeszony)
6.    Wojciech Węglorz (UKS Sokół Kęty)
7.    Michał Grygierzec (UKS Sokół Kęty)
8.    Mateusz Helizanowicz (KCP Elzat Bieniasz Team)
9.    Patryk Lis (UKS Zawojak Zawoja)
10.    Wojciech Grochal (niezrzeszony)
11.    Szymon Kudzia-Sas (UKS Zawojak Zawoja)
12.    Kordian Czeczuga (WLKS Krakus BBC Czaja)
13.    Kamil Kaleta (niezrzeszony)
14.    Mateusz Topór (KCP Elzat Bieniasz Team)
15.    Tomasz Surówka (UKS Plon Krzywaczka)
16.    Szymon Boczkaja (UKS Plon Krzywaczka)
17.    Szymon Kus (niezrzeszony)
18.    Arkadiusz Kaleta (niezrzeszony)
19.    Artur Murzyn (niezrzeszony) nie ukończył
20.    Mateusz Poznański (UKS Plon Krzywaczka) nie ukończył


Żak (Dziewczęta)
1.    Liwia Kubin (niezrzeszona)
2.    Kinga Żur (UKS Podwilk)
3.    Anna Oliwa (UKS Plon Krzywaczka)
4.     Weronika Chlebek (UKS Podwilk)


8 - 10 lat (Chłopcy)
1.    Maksymilian Cisak (GK Viktoria Rybnik)
2.    Karol Zagata (NKK IGLO JMP Race)
3.    Brajan Świder (KS Luboń Skomielna Biała)
4.    Mateusz Chlebek (UKS Podwilk)
5.    Łukasz Stasik (UKS Zawojak Zawoja)
6.    Bartłomiej Barwa (UKS Sokół Kęty)
7.    Tadeusz Bluszcz (GK Viktoria Rybnik)
8.    Sebastian Zając (UKS Sokół Kęty Grupa Spytkowice)
9.    Bruno Baścik (KS Luboń Skomielna Biała)
10.    Franciszek Olszar (niezrzeszony)
11.    Łukasz Bąk (UKS Podwilk)
12.    Bartosz Urbanek (GK Viktoria Rybnik)
13.    Błażej Kudzia-Sas (UKS Zawojak Zawoja)
14.    Wiktor Dziura (niezrzeszony)
15.    Maciej Zembura (niezrzeszony)
16.    Jakub Musiolik (GK Viktoria Rybnik)
17.    Karol Zieliński (UKS Sokół Kęty)
18.    Marcel Chyc (niezrzeszony)
19.    Bartosz Gacek (KS Luboń Skomielna Biała)
20.    Antoni Zamroźniak (UKS Podwilk) nie ukończył


8 – 10 lat (Dziewczęta)
1.    Ewa Zwijacz (niezrzeszona)
2.    Maria Nowak (LKS Iskra Głogoczów)
3.    Laura Choma (Choma Team TSR)
4.    Zofia Bluszcz (GK Viktoria Rybnik)
5.    Maja Karkula (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Roksana Sołtys (UKS Podwilk)
7.    Martyna Bednarczyk (niezrzeszona)
8.    Milena Kaleta (niezrzeszona)
9.    Karolina Grabska (niezrzeszona)
10.    Emilia Myśków (niezrzeszona)
11.    Alicja Cisak (GK Viktoria Rybnik) nie ukończyła


Do 7 lat (Chłopcy)
1.    Kacper Zembura (niezrzeszony)
2.    Szczepan Kudzia-Sas (UKS Zawojak Zawoja)
3.    Marcel Nawara (niezrzeszony)
4.    Antoni Bluszcz (niezrzeszony)
5.    Krystian Cudzik Bularz (UKS Podwilk)
6.    Mateusz Zając (niezrzeszony)
7.    Kajetan Pułczyński (niezrzeszony)
8.    Maciej Urbanek (GK Viktoria Rybnik) nie ukończył
9.    Samuel Zając (UKS Sokół Kęty Grupa Spytkowice) nie ukończył


Do 7 lat (Dziewczęta)
1.    Łucja Wierzycka (niezrzeszona)
2.    Maja Dudziak (niezrzeszona)
3.    Wiktoria Starowicz (UKS Plon Krzywaczka)
4.    Zuzanna Starowicz (UKS Plon Krzywaczka)
5.    Iwa Karkula (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Kinga Drabik (TC Orzeł Spytkowice)
7.    Sabina Trzebońska (UKS Plon Krzywaczka)
8.    Maja Bożek (niezrzeszona)

 


Wyniki Mistrzostw Małopolski MTB:


Elita (Mężczyźni)
1.    Albert Głowa (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Szymon Biel (UKS Sokół Kęty)
3.    Tomasz Mach (UKS Podwilk)
4.    Jakub Surówka (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Marek Stec (UKS Podwilk)


OPEN (Kobiety)
1.    Rita Malinkiewicz (Goodman Sokół Zator)
2.    Debora Jaworska (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Agnieszka Bal (KS Luboń Skomielna Biała)
4.    Oliwia Kopeć (UKS Podwilk)
5.    Małgorzata Mazurek (UKS Sokół Kęty) nie ukończyła


Masters I (30 – 39 lat)
1.    Tomasz Sikora (LKS Iskra Głogoczów)
2.    Mirosław Bieniasz (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Marcin Zajt (UKS Sokół Kęty)
4.    Leszek Świder (KS Luboń Skomielna Biała)


Masters II  (40 – 49 lat)
1.    Jarosław Miodoński (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Piotr Zając (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Dariusz Drobot (KCP Elzat Bieniasz Team)
4.    Marcin Drabik (TC Orzeł Spytkowice)


Masters III (powyżej 50 lat)
1.    Józef Rabski (KS Luboń Skomielna Biała)
2.    Robert Baś (KKCIM Smok Kraków)
3.    Remigiusz Zachara (TC Orzeł Spytkowice)
4.    Stanisław Kowalcze (TC Orzeł Spytkowice)
5.    Franciszek Grobarczyk (UKS Podwilk)
6.    Grzegorz Grzempa (TC Orzeł Spytkowice)


Orlik (Mężczyźni)
1.    Jakub Zamroźniak (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Adrian Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
3.    Paweł Prudło (Goodman Sokół Zator)
4.    Tomasz Bal (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Zbigniew Krzesiński (KCP Elzat Bieniasz Team)
6.    Marek Żuromski (UKS Sokół Kęty)
7.    Michał Surma (LKS Iskra Głogoczów) nie ukończył
8.    Adam Miłek (UKS Sokół Kęty ) nie ukończył


Junior
1.    Wiktor Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Michał Topór (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Mateusz Zajt (UKS Sokół Kęty)
4.    Bartosz Dziadkowiec (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Jakub Kościelniak (KS Luboń Skomielna Biała)
6.    Wojciech Barwa (UKS Sokół Kęty)


Juniorka
1.    Gabriela Wojtyła (Goodman Sokół Zator)
2.    Magdalena Zielińska (UKS Sokół Kęty)
3.    Estera Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
4.    Patrycja Kulka (UKS Podwilk)


Junior Młodszy
1.    Stanisław Nowak (LKS Iskra Głogoczów)
2.    Jarosław Żur (KS Luboń Skomielna Biała)
3.    Arkadiusz Mirek (KCP Elzat Bieniasz Team)
4.    Maciej Sołtys (UKS Podwilk)
5.    Szymon Bujas (LKS Iskra Głogoczów)
6.    Albert Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Team)
7.    Nikodem Słupski (UKS Sokół Kęty)
8.    Piotr Żurek (UKS Sokół Kęty)
9.    Konrad Ziaja (TS Wilga Golkowice Grupa Instalbud)
10.    Jan Fijak (UKS Sokół Kęty)
11.    Adrian Romik (UKS Sokół Kęty)


Juniorka Młodsza
1.    Oliwia Siarka (GKS Raba Wyżna Podsarnie)
2.    Karolina Włoch (Goodman Sokół Zator)
3.    Ewa Dymek (UKS Sokół Kęty)
4.    Magdalena Utnicka (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Julita Fira (UKS Sokół Kęty)
6.    Anna Barwa (UKS Sokół Kęty)
7.    Sylwia Połomska (UKS Podwilk)


Młodzik
1.    Łukasz Helizanowicz (KCP Elzat Bieniasz Team)
2.    Michał Śliwiński (Goodman Sokół Zator)
3.    Michał Lach (UKS Sokół Kęty)
4.    Dawid Czyszczoń (UKS Zawojak Zawoja)
5.    Krystian Siarka (GKS Raba Wyżna-Podsarnie)
6.    Jakub Barwa (UKS Sokół Kęty)
7.    Jakub Żaczek (KS Luboń Skomielna Biała)
8.    Marcin Goleń (KCP Elzat Bieniasz Team)
9.    Dominik Borak (UKS Sokół Kęty)
10.    Grzegorz Bąk (UKS Podwilk)
11.    Michał Chowaniak (UKS Zawojak Zawoja)


Młodziczka
1.    Maja Latawiec (KS Luboń Skomielna Biała)
2.    Gabriela Hudyka (KCP Elzat Bieniasz Team)
3.    Ewa Miłek (UKS Sokół Kęty)
4.    Sabina Wierzycka (KS Luboń Skomielna Biała)
5.    Aleksandra Ziaja (TS Wilga Golkowice Grupa Instalbud)
6.    Olga Sołtys (UKS Podwilk)
7.    Paulina Pawowicz (UKS Zawojak Zawoja)
8.    Weronika Mazur (UKS Zawojak Zawoja)     

 

 VIDEO

 

GALERIA